postheadericon Sprzedaż i skup palet w Poznaniu

Szukając miejsc, gdzie możemy kupić bądź sprzedać drewniane i plastikowe palety, natkniemy się na wiele firm. Palety są potrzebne najczęściej w logistyce, wykorzystywane do transportu. Ostatnio wykorzystywane są do tworzenia ciekawych nowoczesnych mebli oraz elementów wyposażenia. W Poznaniu przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i skupem palet jest TEFRA – największa z firm na terenie województwa Wielkopolskiego.

Poza handlem paletami, zajmuje się ich naprawą. Jeśli zainteresowani sprzedażą lub kupnem palet mają swoje siedziby na terenie województwa wielkopolskiego, powinny pochylić się nad ofertą TEFRY: http://www.tefra.com.pl/ . TEFRA zatrudnia fachowy i przeszkolony personel pracowniczy, który zawsze służy fachową pomocą. Firma jest niezwykle elastyczna i solidnie podchodzi do każdego zlecenia. Ma też ciekawe rozwiązania i oferty dla osób mieszkających n terenie województwa.

Najlepszy skup palet w Poznaniu

TEFRA jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem daje swoim klientom najwyższą jakość za dobrą cenę. Dla zespołu, tych doświadczonych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. Przez dwadzieścia pięć lat działalności poznali wszystkie tajniki handlu paletami, zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Wiedzą, jak utylizować uszkodzone palety. Kiedy można, naprawiają je i ponownie wykorzystują. Dbają o środowisko. Ważny jest tez dla nich klient, dlatego starają się być bardzo elastyczni.

Na takim poziomie obsługi znajdziesz skup palet tylko w Poznaniu, tylko w TEFRZE. Dlatego jeśli borykasz się z problemem niepotrzebnych palet, bo nie wiesz, gdzie możesz się ich pozbyć, wybierz z 4 punktów skupu palet w Poznaniu. Jeśli masz ich większą ilość, możesz spokojnie zadzwonić, i umówić się na odbiór spod Twoich drzwi (o ile mieszkasz na terenie województwa) W przypadku kiedy sprzedajesz palety TEFRZE, otrzymasz karty przekazania opadu. Firma jest w stanie wykorzystać nawet odpady paletopodobne, za które w zależności od ustaleń albo płaci, albo wystawi karty przekazania opadu.

Wszystkie dostępne palety w jednym miejscu

Rodzajów palet jest klika. Najbardziej znane są palety Euro, które są standaryzowane i transportowane bez problemów po całej Unii Europejskiej. Poza nimi, w TEFRZE znajdziesz palety jednorazowe oraz przemysłowe. Dodatkowo, w ofercie przedsiębiorstwa można również zakupić nadstawki paletowe oraz palety drewniane. Na terenie Wielkopolski możliwy jest dowóz i odbiór palet z siedziby firmy po wcześniejszym jej ustaleniu.

Palety przemysłowe sprzedawane w TEFRZE przystosowane są do składowania towarów i przewożenia ich na wózkach widłowych. (jak większość palet euro, jednak te mają większą wytrzymałość. Palety przemysłowe o wyższych udźwigach posiadają certyfikaty IPPC. Firma stara się, by produkty przez nią sprzedawane były najwyższej jakości. Palety przemysłowe wykonywane są z innych materiałów niż palety drewniane, są też bardziej solidnie wykonane od palet jednorazowych.

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
  • Przed wprowadzaniem reform

    Mówi się, że krajami demokratycznymi rządzą nie politycy, a wszyscy obywatele. Mimo wszystko demokracja to ustrój wymagający posiadania szczególnych cech charakteru, których nadal mieszkańcom państw byłego bloku wschodniego brakuje. Wybrani przez swój lud politycy zapominają niekiedy, że nie są tyranami więc powinni dokonywać określonych kroków dopiero po ustaleniu ich z ludźmi. Idealnym rozwiązaniem są konsultacje …
  • Problemy społeczne

    W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ma poważne problemy społeczne. Jak się okazuje takie problemy społeczne niestety dotyka także społeczeństwo, które narażone jest na wiele czynników jakie wprowadzają w nas depresje, czy też nerwowe sytuacje. Nie pomaga nam w tym ogromne bezrobocie, które dzisiaj panuje w naszym kraju. Bezrobocie jest tak duże, że większość Polaków …
  • Stare metody kontaktu umierają

    Dawniej, nie mieliśmy do czynienia z tyloma formami kontaktu. To bardzo ważna sprawa, bowiem rozwój rozmaitych technik komunikacji spowodował że, komunikacja listowa, zwyczajnie nie ma dzisiaj racji bytu. Owszem spotykamy się jeszcze z listami wrzucanymi do skrzynki, jednak są to już raczej sporadyczne sytuacje, takie jak otrzymywane rachunki za prąd, czy też ważne wezwania z …