postheadericon Sprzedaż i skup palet w Poznaniu

Szukając miejsc, gdzie możemy kupić bądź sprzedać drewniane i plastikowe palety, natkniemy się na wiele firm. Palety są potrzebne najczęściej w logistyce, wykorzystywane do transportu. Ostatnio wykorzystywane są do tworzenia ciekawych nowoczesnych mebli oraz elementów wyposażenia. W Poznaniu przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i skupem palet jest TEFRA – największa z firm na terenie województwa Wielkopolskiego.

Poza handlem paletami, zajmuje się ich naprawą. Jeśli zainteresowani sprzedażą lub kupnem palet mają swoje siedziby na terenie województwa wielkopolskiego, powinny pochylić się nad ofertą TEFRY: http://www.tefra.com.pl/ . TEFRA zatrudnia fachowy i przeszkolony personel pracowniczy, który zawsze służy fachową pomocą. Firma jest niezwykle elastyczna i solidnie podchodzi do każdego zlecenia. Ma też ciekawe rozwiązania i oferty dla osób mieszkających n terenie województwa.

Najlepszy skup palet w Poznaniu

TEFRA jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem daje swoim klientom najwyższą jakość za dobrą cenę. Dla zespołu, tych doświadczonych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. Przez dwadzieścia pięć lat działalności poznali wszystkie tajniki handlu paletami, zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Wiedzą, jak utylizować uszkodzone palety. Kiedy można, naprawiają je i ponownie wykorzystują. Dbają o środowisko. Ważny jest tez dla nich klient, dlatego starają się być bardzo elastyczni.

Na takim poziomie obsługi znajdziesz skup palet tylko w Poznaniu, tylko w TEFRZE. Dlatego jeśli borykasz się z problemem niepotrzebnych palet, bo nie wiesz, gdzie możesz się ich pozbyć, wybierz z 4 punktów skupu palet w Poznaniu. Jeśli masz ich większą ilość, możesz spokojnie zadzwonić, i umówić się na odbiór spod Twoich drzwi (o ile mieszkasz na terenie województwa) W przypadku kiedy sprzedajesz palety TEFRZE, otrzymasz karty przekazania opadu. Firma jest w stanie wykorzystać nawet odpady paletopodobne, za które w zależności od ustaleń albo płaci, albo wystawi karty przekazania opadu.

Wszystkie dostępne palety w jednym miejscu

Rodzajów palet jest klika. Najbardziej znane są palety Euro, które są standaryzowane i transportowane bez problemów po całej Unii Europejskiej. Poza nimi, w TEFRZE znajdziesz palety jednorazowe oraz przemysłowe. Dodatkowo, w ofercie przedsiębiorstwa można również zakupić nadstawki paletowe oraz palety drewniane. Na terenie Wielkopolski możliwy jest dowóz i odbiór palet z siedziby firmy po wcześniejszym jej ustaleniu.

Palety przemysłowe sprzedawane w TEFRZE przystosowane są do składowania towarów i przewożenia ich na wózkach widłowych. (jak większość palet euro, jednak te mają większą wytrzymałość. Palety przemysłowe o wyższych udźwigach posiadają certyfikaty IPPC. Firma stara się, by produkty przez nią sprzedawane były najwyższej jakości. Palety przemysłowe wykonywane są z innych materiałów niż palety drewniane, są też bardziej solidnie wykonane od palet jednorazowych.

Comments are closed.

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Gdzie wykorzystywane są Palety Euro?

    Paleta euro to niepozorny element wyposażenia każdej hali magazynowej, który w rzeczywistości zapewnia sprawne przeładowywanie towarów, a także ich przemieszczanie. Palety euro Poznań przede wszystkim służą do składowania różnego rodzaju materiałów, półproduktów oraz gotowych produktów w zakładach przemysłowych zajmujących się wytwórstwem, a także w halach magazynowych firm zajmujących się transportem i logistyką. Dlaczego są tak …
  • Inicjacja

    Dawny rytuał inicjacji, był także ważnym okresem w życiu każdego chłopca. Bowiem tego typu sprawy sprawiły, że dzięki przeżyciu określonego rytuału, stawał się on w pełni mężczyzną. Dawniej więc przygotowywano, człowieka do życia w społeczeństwie. Jednak obecnie jeszcze niedawno, mieliśmy coś podobnego do inicjacji, tym określeniem, można było określać przede wszystkim zasadniczą służbę wojskową, jednak …
  • Używki narkotyki i inne

    Młodzi ludzie, są coraz mniej kontrolowani przez rodziców. To bardzo zły sygnał, bowiem osoby po 14 roku życia, decydują się na bardzo drastyczne środki w postaci alkoholu, narkotyków, czy też zabaw seksualnych. Niezależnie od tego w jak dużym stopniu to się dzieje, trzeba zaznaczyć, ze są to rzeczy związane z patologią. Młody człowiek zażywający narkotyki …