postheadericon Sprzedaż i skup palet w Poznaniu

Szukając miejsc, gdzie możemy kupić bądź sprzedać drewniane i plastikowe palety, natkniemy się na wiele firm. Palety są potrzebne najczęściej w logistyce, wykorzystywane do transportu. Ostatnio wykorzystywane są do tworzenia ciekawych nowoczesnych mebli oraz elementów wyposażenia. W Poznaniu przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i skupem palet jest TEFRA – największa z firm na terenie województwa Wielkopolskiego.

Poza handlem paletami, zajmuje się ich naprawą. Jeśli zainteresowani sprzedażą lub kupnem palet mają swoje siedziby na terenie województwa wielkopolskiego, powinny pochylić się nad ofertą TEFRY: http://www.tefra.com.pl/ . TEFRA zatrudnia fachowy i przeszkolony personel pracowniczy, który zawsze służy fachową pomocą. Firma jest niezwykle elastyczna i solidnie podchodzi do każdego zlecenia. Ma też ciekawe rozwiązania i oferty dla osób mieszkających n terenie województwa.

Najlepszy skup palet w Poznaniu

TEFRA jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem daje swoim klientom najwyższą jakość za dobrą cenę. Dla zespołu, tych doświadczonych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. Przez dwadzieścia pięć lat działalności poznali wszystkie tajniki handlu paletami, zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Wiedzą, jak utylizować uszkodzone palety. Kiedy można, naprawiają je i ponownie wykorzystują. Dbają o środowisko. Ważny jest tez dla nich klient, dlatego starają się być bardzo elastyczni.

Na takim poziomie obsługi znajdziesz skup palet tylko w Poznaniu, tylko w TEFRZE. Dlatego jeśli borykasz się z problemem niepotrzebnych palet, bo nie wiesz, gdzie możesz się ich pozbyć, wybierz z 4 punktów skupu palet w Poznaniu. Jeśli masz ich większą ilość, możesz spokojnie zadzwonić, i umówić się na odbiór spod Twoich drzwi (o ile mieszkasz na terenie województwa) W przypadku kiedy sprzedajesz palety TEFRZE, otrzymasz karty przekazania opadu. Firma jest w stanie wykorzystać nawet odpady paletopodobne, za które w zależności od ustaleń albo płaci, albo wystawi karty przekazania opadu.

Wszystkie dostępne palety w jednym miejscu

Rodzajów palet jest klika. Najbardziej znane są palety Euro, które są standaryzowane i transportowane bez problemów po całej Unii Europejskiej. Poza nimi, w TEFRZE znajdziesz palety jednorazowe oraz przemysłowe. Dodatkowo, w ofercie przedsiębiorstwa można również zakupić nadstawki paletowe oraz palety drewniane. Na terenie Wielkopolski możliwy jest dowóz i odbiór palet z siedziby firmy po wcześniejszym jej ustaleniu.

Palety przemysłowe sprzedawane w TEFRZE przystosowane są do składowania towarów i przewożenia ich na wózkach widłowych. (jak większość palet euro, jednak te mają większą wytrzymałość. Palety przemysłowe o wyższych udźwigach posiadają certyfikaty IPPC. Firma stara się, by produkty przez nią sprzedawane były najwyższej jakości. Palety przemysłowe wykonywane są z innych materiałów niż palety drewniane, są też bardziej solidnie wykonane od palet jednorazowych.

Comments are closed.

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Czym powinny odznaczać się dobre meble dla dzieci?

    Dzieci rosną bardzo szybko. Dlatego projektując odpowiednie dla nich meble, należy skupić się na tym, co zrobić, by można z niego było korzystać jak najdłużej. Jak stworzyć mebel, który będzie rósł z dzieckiem, nadążając za jego rozwojem? W Pinio możesz znaleźć takie meble- rozpoczynając od łóżeczka, na komodach i szafach kończąc.
  • Schorzenia cywilizacyjne

    Obecnie społeczeństwo prowadzi komfortowe życie z licznymi udogodnieniami. Niestety takie funkcjonowanie prowadzi do ujawniania się tak zwanych chorób cywilizacyjnych. Rozwijają się poprzez nieodpowiednie odżywianie i życie w zanieczyszczonym środowisku. Czy istnieją choroby, które dotykają nas znaczenie częściej niż zwykle? Czołową chorobą społeczną jest cukrzyca. Zapada na nią ponad jedna dziesiąta ludzkości, podobnie jest z nadciśnieniem …
  • Najważniejsze informacje dla opiekunów osób w podeszłym wieku

    Jedną z najbardziej popularnych dolegliwości, z którymi muszą zmagać się osoby znajdujące się już w dość mocno zaawansowanym wieku jest nietrzymanie moczu. Oczywiście, dolegliwości takie, jak nietrzymanie moczu dotyczą również często osób będących jeszcze w sile wieku. Zależy to od organizmu a także bardzo często od płci, gdyż po pieluchomajtki dla dorosłych nawet kilkakrotnie częściej muszą …