postheadericon Mleko klaczy dla zdrowia i urody

Tendencja do troski o własne zdrowie i urodę staje się coraz powszechniejsza zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Siłownie i salony SPA stały się w ostatnim czasie prawdziwymi świątyniami, które odwiedzają coraz liczniejsze rzesze ludzi. Wygląd ma wpływ na nasze powodzenie wżyciu nie tylko osobistym, ale i zawodowym. W ostatnich latach modne stało się również stosowanie naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Przykładem może być mleko klaczy, z którego powstaje Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv.

W mleku karmiących klaczy i krów wykryto wiele substancji, które mają wyjątkowe działanie. Wzmacnia je również fakt, że wszystkie krowy i klacze, z których mleka powstają produkty Colostrum, chowa się na ekologicznych farmach i karmi wyłącznie trawą i naturalnymi paszami. Wpływa to na jakość mleka. Pobiera się je w okresie laktacji, dzięki czemu stężenie dobrych substancji jest bardzo duże. Z takiego mleka powstają właśnie wspomniane produkty. Działanie Colostrum jest prozdrowotne i w znaczący sposób wpływa na urodę – komórki wolniej się starzeją, co z kolei przekłada się na dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

Warto podkreślić również szczególnie pozytywne działanie Colostrum Genactiv na dzieci, a także młode zwierzęta. Produkt sprzyja ogólnemu rozwojowi, poprawia również odporność. Jest też zupełnie bezpieczny ze względu na naturalne pochodzenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów na bazie mleka klaczy, wejdź na stronę producenta: http://genactiv.eu/.

Comments are closed.

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Zespół Alkoholowy

    W czasie ciąży, kobieta w żadnym wypadku, nie powinna spożywać alkoholu, bowiem jest to bardzo niebezpieczne, dla życia dziecka. Nawet jeśli dziecku nic się nie stanie, to mimo wszystko spowodować że u dziecka pojawi się zespół FAS. Obecnie wiele można o tym poczytać, zwłaszcza w sieci, bowiem jest to bardzo trudny i specyficzny problem społeczny, …
  • Jak starać się o dofinansowanie dla firm?

    Prowadzenie działalności gospodarczej może przynieść niemałe zyski, jednak pochłania też mnóstwo środków pieniężnych, zwłaszcza jeśli firma jest modernizowana i rozbudowywana. W początkowym okresie funkcjonowania przedsiębiorstwa szczególnie trudno jest pozyskać fundusze na nowy sprzęt czy zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Polityka społeczna w państwach wysoko rozwiniętych

    Poziom polityki socjalnej klasyfikuje kraje takie jak Włochy lub Francja do tych wysoko rozwiniętych. Ze względu na brak okupacji i przegranych wojen kraje te w pełni rozbudowały swoje ustroje. Na czym więc bazuje ta cudowna polityka społeczna? Podstawą jest tutaj oczywiście wsparcie kraju dedykowane dla ludzi bezrobotnych lub niezdolnych do podjęcia zatrudnienia ze względu na …