postheadericon Mleko klaczy dla zdrowia i urody

Tendencja do troski o własne zdrowie i urodę staje się coraz powszechniejsza zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Siłownie i salony SPA stały się w ostatnim czasie prawdziwymi świątyniami, które odwiedzają coraz liczniejsze rzesze ludzi. Wygląd ma wpływ na nasze powodzenie wżyciu nie tylko osobistym, ale i zawodowym. W ostatnich latach modne stało się również stosowanie naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Przykładem może być mleko klaczy, z którego powstaje Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv.

W mleku karmiących klaczy i krów wykryto wiele substancji, które mają wyjątkowe działanie. Wzmacnia je również fakt, że wszystkie krowy i klacze, z których mleka powstają produkty Colostrum, chowa się na ekologicznych farmach i karmi wyłącznie trawą i naturalnymi paszami. Wpływa to na jakość mleka. Pobiera się je w okresie laktacji, dzięki czemu stężenie dobrych substancji jest bardzo duże. Z takiego mleka powstają właśnie wspomniane produkty. Działanie Colostrum jest prozdrowotne i w znaczący sposób wpływa na urodę – komórki wolniej się starzeją, co z kolei przekłada się na dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

Warto podkreślić również szczególnie pozytywne działanie Colostrum Genactiv na dzieci, a także młode zwierzęta. Produkt sprzyja ogólnemu rozwojowi, poprawia również odporność. Jest też zupełnie bezpieczny ze względu na naturalne pochodzenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów na bazie mleka klaczy, wejdź na stronę producenta: http://genactiv.eu/.

Comments are closed.

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
  • Czy kłamstwo może zamienić się w prawdę

    Społeczeństwo, jak wiemy to bardzo integralna część, która pozwala nam zupełnie inaczej spojrzeć, na niektóre, nawet te najmniejsze występki. Oczywiście że kłamstwo, może na wprędce stać się prawdą. Taka niby prawda, może się więc okazać dla nas rzeczą w miarę konkretną, bowiem słuchając niektórych rzeczy, dojdziemy do wniosku  że, to wszystko pozwala nam na liczenie …
  • Zbiórka darów rzeczowych

    Polska słynie przede wszystkim z charytatywności. Takie akcje, bardzo często zorganizowane są przez określone firmy, które zajmują się tym na co dzień. Jednak warto pamiętać, że każdy komu dzisiaj zależy na drugim człowieku, jest w stanie zorganizować tego typu akcję, oczywiście z odpowiednim skutkiem. Jest kilka zasad, które jednocześnie przyczyniają się przede wszystkim do rozwoju …
  • Palety – Nieoceniona pomoc w logistyce

    Tego jak ważną funkcję spełniają palety w dziedzinie transportu nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dobra organizacja pracy oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi jak na przykład palety Poznań pozwala znacząco zredukować koszty związane z dostarczeniem gotowych towarów do odbiorcy jak również zaoszczędzić sporo czasu potrzebnego na zrealizowanie tego ważnego zadania.