postheadericon Mleko klaczy dla zdrowia i urody

Tendencja do troski o własne zdrowie i urodę staje się coraz powszechniejsza zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Siłownie i salony SPA stały się w ostatnim czasie prawdziwymi świątyniami, które odwiedzają coraz liczniejsze rzesze ludzi. Wygląd ma wpływ na nasze powodzenie wżyciu nie tylko osobistym, ale i zawodowym. W ostatnich latach modne stało się również stosowanie naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Przykładem może być mleko klaczy, z którego powstaje Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv.

W mleku karmiących klaczy i krów wykryto wiele substancji, które mają wyjątkowe działanie. Wzmacnia je również fakt, że wszystkie krowy i klacze, z których mleka powstają produkty Colostrum, chowa się na ekologicznych farmach i karmi wyłącznie trawą i naturalnymi paszami. Wpływa to na jakość mleka. Pobiera się je w okresie laktacji, dzięki czemu stężenie dobrych substancji jest bardzo duże. Z takiego mleka powstają właśnie wspomniane produkty. Działanie Colostrum jest prozdrowotne i w znaczący sposób wpływa na urodę – komórki wolniej się starzeją, co z kolei przekłada się na dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

Warto podkreślić również szczególnie pozytywne działanie Colostrum Genactiv na dzieci, a także młode zwierzęta. Produkt sprzyja ogólnemu rozwojowi, poprawia również odporność. Jest też zupełnie bezpieczny ze względu na naturalne pochodzenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów na bazie mleka klaczy, wejdź na stronę producenta: http://genactiv.eu/.

Comments are closed.

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • Różnego rodzaju kremy do cery naczynkowej

    W sprzedaży dostępne są różnego rodzaju kremy do cery naczynkowej. Są one przeznaczone dla tych wszystkich kobiet, które posiadają cerę naczynkową i muszą w związku z tym skutecznie łagodzić różne podrażnienia skórne pojawiające się na tego rodzaju cerze. Są one spowodowane tym, że pękające naczynka nie tylko stają się coraz bardziej widoczne, ale również powodują …
  • Samotność i wakacje

    Samotność, od samego początku, jest dość poważnym problemem, głównie społecznym, bowiem człowiek to istota która potrzebuje czyjegoś towarzystwa. Jeśli mimo to jesteśmy samotni, to tak naprawdę powody mogą być jasne i niewątpliwie trudne. Samotność może być więc naszym własnym, świadomym wyborem, lub też smutną koniecznością. Tym bardziej miłą informacją dla singli jest, fakt że biura …
  • Ozdobne dywany

    Różnego rodzaju dywany mogą spełniać zarówno funkcje użytkowe, jak i ozdobne. Dzieje się tak dlatego, że w sprzedaży dostępne są bardzo różnej wielkości dywany, posiadające naprawdę przeróżną kolorystykę. Dzięki temu dywany mogą wykorzystywane w praktycznie wszystkich domowych pomieszczeniach.