postheadericon Mleko klaczy dla zdrowia i urody

Tendencja do troski o własne zdrowie i urodę staje się coraz powszechniejsza zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Siłownie i salony SPA stały się w ostatnim czasie prawdziwymi świątyniami, które odwiedzają coraz liczniejsze rzesze ludzi. Wygląd ma wpływ na nasze powodzenie wżyciu nie tylko osobistym, ale i zawodowym. W ostatnich latach modne stało się również stosowanie naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Przykładem może być mleko klaczy, z którego powstaje Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv.

W mleku karmiących klaczy i krów wykryto wiele substancji, które mają wyjątkowe działanie. Wzmacnia je również fakt, że wszystkie krowy i klacze, z których mleka powstają produkty Colostrum, chowa się na ekologicznych farmach i karmi wyłącznie trawą i naturalnymi paszami. Wpływa to na jakość mleka. Pobiera się je w okresie laktacji, dzięki czemu stężenie dobrych substancji jest bardzo duże. Z takiego mleka powstają właśnie wspomniane produkty. Działanie Colostrum jest prozdrowotne i w znaczący sposób wpływa na urodę – komórki wolniej się starzeją, co z kolei przekłada się na dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci.

Warto podkreślić również szczególnie pozytywne działanie Colostrum Genactiv na dzieci, a także młode zwierzęta. Produkt sprzyja ogólnemu rozwojowi, poprawia również odporność. Jest też zupełnie bezpieczny ze względu na naturalne pochodzenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat produktów na bazie mleka klaczy, wejdź na stronę producenta: http://genactiv.eu/.

Comments are closed.

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • Czym jest rozwój osobisty

    Rozwój a dokładniej samo pojęcie, pojawia się dopiero w momencie gdy, mówimy o czymś w odniesieniu, do innych spraw, zwłaszcza tych, które dotyczą niczego innego jak rozwoju, czy też planowaniu odpowiedniej kariery zawodowej. Jest to też bardzo fachowe pojęcie, spotykane we współczesnym świecie. Jeśli rozwój osobisty, dotyczy dzisiaj sfer pracy, to wówczas mamy do czynienia …
  • Jak starać się o dofinansowanie dla firm?

    Prowadzenie działalności gospodarczej może przynieść niemałe zyski, jednak pochłania też mnóstwo środków pieniężnych, zwłaszcza jeśli firma jest modernizowana i rozbudowywana. W początkowym okresie funkcjonowania przedsiębiorstwa szczególnie trudno jest pozyskać fundusze na nowy sprzęt czy zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Sprzedaż i skup palet w Poznaniu

    Szukając miejsc, gdzie możemy kupić bądź sprzedać drewniane i plastikowe palety, natkniemy się na wiele firm. Palety są potrzebne najczęściej w logistyce, wykorzystywane do transportu. Ostatnio wykorzystywane są do tworzenia ciekawych nowoczesnych mebli oraz elementów wyposażenia. W Poznaniu przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i skupem palet jest TEFRA – największa z firm na terenie województwa Wielkopolskiego.