postheadericon Czym powinny odznaczać się dobre meble dla dzieci?

Dzieci rosną bardzo szybko. Dlatego projektując odpowiednie dla nich meble, należy skupić się na tym, co zrobić, by można z niego było korzystać jak najdłużej. Jak stworzyć mebel, który będzie rósł z dzieckiem, nadążając za jego rozwojem? W Pinio możesz znaleźć takie meble- rozpoczynając od łóżeczka, na komodach i szafach kończąc.

Prostota przede wszystkim

Meble dla starszaków są proste w kształcie. Dzięki temu wraz z upływem lat są uniwersalne, co pozwala je dostosować do coraz to starszego malucha. Przykładem takiego mebla jest łóżeczko, w którym można obniżyć materac, wyjąc szczebelki, żeby dziecko mogło samo z niego wychodzić, bądź wymontować barierkę i zastąpić ją inną- wszystko to w zakresie jednego mebla!

Uniwersalność tych mebli przekłada się również na to, że mogą być wykorzystane nie tylko w pokoju chłopca- ten sam mebel może być w pokoju dziewczynki, a o jego wyjątkowości będą świadczyć szczegóły.

Dodatkowe uzgodnienia w jednym meblu

Innymi meblami, które świetnie sprawdzają się u malucha, są różnego rodzaju szafy, półki i komody. To meble na tyle uniwersalne, że mogą służyć dziecku wtedy, kiedy ma 2, a i wtedy, kiedy ma 4 lata i więcej.

Półki można przemalować, zmienić ich układ, czy połączyć w przyszłości z biurkiem i łóżkiem piętrowym, tworząc ciekawy koncept, który nie dość, że zawiera wszystkie potrzebne meble, to oszczędza miejsce w pokoju malucha. Pełna oferta mebli dla starszaka dostępna jest na stronie Pinio: https://www.pinio.com.pl/dla-starszaka/

Comments are closed.

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
  • Religia jest różna

    Obecnie przedstawiciele wielu religii, wyraźnie zaznaczają, że dzisiaj wiele różnych ludów, wyznaje swoje własne religie. W ten sposób zyskujemy całkowicie nowe zrozumienie, wszystkich prawd, które są dla nas uniwersalnymi środkami przekazu. Każdy ma prawo wierzyć w co chce, po to mamy wolną wolę i w społeczeństwie, możemy dzisiaj wierzyć przede wszystkim w sprawiedliwość tego że, …
  • Ośrodki szkolno wychowawcze

    Są to instytucje, które są niczym innym, jak innym rodzajem szkoły. Różnica jest taka że oprócz nauki, taki ośrodek, jednocześnie wychowuje młodego człowieka, który jest już na dobrej drodze, do tego aby wylądować w przyszłości w więzieniu. Nie trafiają tam bowiem grzeczni chłopcy, tylko osoby które sprawiają kłopoty wychowawcze oraz takie które miały już konflikt …
  • Czy skóra atopowa jest nieuleczalna?

    Wielu lekarzy podkreśla, że należy dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dzisiejszym świecie – mimo wielkiego postępu medycyny – ciągle jest wiele chorób, które z zasady są nieuleczalne. Jedną z nich jest choroba azs u dzieci.